FOPO II.
Lipárecké nám. 654, 394 64  Počátky
Ford

Kariéra ve společnosti FOPO II., s. r. o.

Vedoucí skladu náhradních dílů – pobočka Počátky:

Co od Vás očekáváme:

  • pečlivost, trestní bezúhonnost
  • odborné vyučení; maturita
  • zodpovědnost, loajalita
  • znalost práce na PC (Word, Excel)
  • technický typ, aktivní řidič
  • zkušenosti

Co bude Vaším úkolem:

  • Realizace objednávek náhradních dílů dle požadavků přejímacího technika, nebo dle našich odběratelů
  • Kontrola správnosti dodávky, včetně fyzického stavu
  • Uskladňování a identifikace shodných dílů ve skladové evidenci
  • Odpovědnost za uskladnění nesprávných dodávek v odděleném a označeném prostoru
  • Vedení evidence vratných dílů (AT díly)
  • Vedení evidence reklamací dodaných produktů, včetně záznamů o průběhu resp. uzavření reklamace
  • Výdej příslušných dílů na základě požadavku přejímacího technika
  • Odepisování vydaných dílů ze skladové evidence k příslušné zakázce
  • Řízení skladové evidence podle identifikačních prvků a čísel náhradních dílů
  • Udržování prostorů skladu, včetně prostorů přilehlých neustále v čistotě a pořádku
  • Vedení záznamů o aktivních reklamacích
  • Provádění pravidelné inventarizace skladových zásob

Co Vám nabízíme:

  • Práci v prostředí značkového autoservisu FORD
  • Zázemí stabilní firmy
  • Motivační složku mzdy
  • Firemní benefity
  • Přátelský tým spolupracovníků
  • Osobní i profesní rozvoj
  • práci na plný úvazek s nástupem ihned

Máte-li zájem o spolupráci, zašlete nám prosím profesní životopis, případně volejte na níže uvedené tel. číslo:

Ing. Markéta Lehejčková
tel.: 725949160
e-mail: mlehejckova@fopo.cz

Automechanik - Pelhřimov
Automechanik - Počátky
Automechanik - Jindřichův Hradec

  •  Servisní prohlídky a běžné opravy vozidel FORD ve značkovém autoservisu
  •  Diagnostika a řešení závad pomocí značkové diagnostiky a servisních manuálů FORD
  •  Podílení se na úpravách a modernizaci servisního zázemí a zařízení
  •  Vzdělávání se v tomto oboru a postupné zařazení do programu školení Ford Academy

  • Střední vzdělání s výučním listem
  • Praxe v oboru autoopravárenství
  • Základní znalosti práce na PC
  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, práce v kolektivu
  • Řidičský průkaz sk. B

Zavolat