Automechanik/autoelektrikář - Pelhřimov

Co od Vás požadujeme:

  • Odborné vzdělání bez maturity
  • Praxe výhodou
  • Pečlivost, spolehlivost, trestní bezúhonnost

Co Vám nabízíme:

  • HPP a nástup možný ihned
  • Práci s moderním vybavením autorizovaného servisu
  • Nadprůměrné finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké slevy
  • Zázemí v rodinné a prosperující společnosti

Máte-li o tuto pozici zájem, zašlete Váš profesní životopis a pokud budete vhodným kandidátem, rádi se Vám ozveme.

Kontaktní osoby:
Ing. Markéta Štěrbák Lehejčková
e-mail: mlehejckova@fopo.cz tel.: 725 949 160

Adolf Lehejček
tel.: 602 173 112

Automechanik - Jindřichův Hradec

Co bude Vaším úkolem:

  •  Servisní prohlídky a běžné opravy vozidel FORD ve značkovém autoservisu
  •  Diagnostika a řešení závad pomocí diagnostiky a servisních manuálů FORD
  •  Vzdělávání se v tomto oboru a postupné zařazení do programu školení Ford Academy

Co od Vás očekáváme:

  • Vyučení v oboru
  • Praxe v oboru autoopravárenství
  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B

  • Práci v prostředí značkového autoservisu FORD
  • Zázemí stabilní firmy
  • Motivační složku mzdy
  • Firemní benefity
  • Přátelský tým spolupracovníků

Máte-li o tuto pozici zájem, zašlete Váš profesní životopis a pokud budete vhodným kandidátem, rádi se Vám ozveme.

*spol. FOPO II., s. r. o. si vyhrazuje právo neodpovídat na inzeráty, které neodpovídají požadovanému profilu.

Zavolat