FOPO II.,s.r.o. hledá nové členy profesionálního týmu plného optimismu, nápadů a energie ke spolupráci při poprodejních službách zákazníkům na vozidlech FORD a dalším rozvoji naší společnosti

  • Automechanik - Pelhřimov
  • Automechanik - Počátky
  • Automechanik - Jindřichův Hradec

Co bude Vaším úkolem

  • Servisní prohlídky a běžné opravy vozidel FORD ve značkovém servisním zázemí
  • Diagnostika a řešení závad pomocí značkové diagnostiky a servisních manuálů FORD
  • Podílení se na úpravách a modernizaci servisního zázemí a zařízení
  • Vzdělávání se v tomto oboru a postupné zařazení do programu školení Ford Academy

Co od Vás očekáváme

  • Střední vzdělání s výučním listem
  • praxe v oboru autoopravárenství
  • základní znalosti práce na PC
  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, práce v kolektivu
  • ŘP. sk.B

Co Vám nabízíme

  • práci v prostředí značkového autoservisu FORD
  • zázemí stabilní firmy – již 25 let na trhu
  • motivační složku mzdy
  • firemní benefity
  • přátelský  tým spolupracovníků
  • Osobní i profesní rozvoj

  • Pracovník příjmu oprav a skladu náhradních dílů  - Pelhřimov

  • Komunikace se zákazníky při servisních  prohlídkách a běžných opravách vozidel FORD
  • Prodej originálních náhradních dílů FORD

  • Střední vzdělání s maturitou
  • Znalost práce na PC
  • Praxe v oboru autoopravárenství nebo prodeje náhradních dílů výhodou
  • ŘP. sk.B

Máte-li zájem o spolupráci s námi, zašlete nám prosím profesní životopis , případně volejte na níže uvedené tel. číslo

Kontakt

FOPO II.,s.r.o.
Ing. Markéta Lehejčková

tel. 725949160

e-mail: mlehejckova@fopo.cz